Lot Sous Toile

FRANKRIJK | Kleinschalig vakantieparadijs boven op een heuvel in het zuidwesten van Frankrijk. Aan de rand van het bos staan 3 safaritenten en er is een verwarmd zwembad.

Glamping in Zuidwest-Frankrijk

Lot Sous Toile ligt boven op een heuvel in Zuidwest-Frankrijk, op een groene plek aan de rand van een bos. Na vele zomervakanties in Frankrijk te hebben doorgebracht, werd na 10 jaar de knoop doorgehakt. Amy en haar gezin hebben de drukte in Engeland achter zich gelaten en genieten nu van een rustiger leven op het Franse platteland. De oude boerderij is verbouwd tot woonhuis en de grond eromheen is omgetoverd tot een kleinschalig vakantieparadijs. Hier geniet je van rust, gastvrijheid en prachtig vrij uitzicht over het glorieuze landschap van de Lot. Een ideale plek om te onthaasten.

Safaritenten met eigen badkamer

Op het terrein vind je veel gezellige hoekjes en plekjes om te relaxen, een verwarmd zwembad en een winkeltje met basisbenodigdheden. Er zijn slechts drie safaritenten, allemaal met veel privacy en een eigen badkamer. Elke tent heeft een keuken met koelkast, eettafel, terras met ruimte om te zitten en opgemaakte bedden bij aankomst. Het hemelbed, stapelbed en de bedstede bieden samen plaats aan 6 personen. Verder zijn de tenten uitgerust met sfeervolle verlichting op zonne-energie en er is een hub, ook op zonne-energie, met USB aansluitingen voor het opladen van telefoons, tablets en laptops.

Ontspannen leven

Bij Lot Sous Toile leef je op het ritme van de dag. Maak een wandeling in het bos achter de safaritent of plof neer in een hangmat en geniet van het nietsdoen. Neem een duik in het zwembad, laat je opdrogen op een ligbedje en neem de tijd voor dat ene boek waar je thuis maar niet aan toekomt. Wie dat nietsdoen maar niets vindt mag gerust helpen met het verzorgen van de dieren. Er zijn kippen, schapen, een hond en kat.

Voor kinderen is er alle ruimte om (buiten) te spelen. In het bos, op het grote veld voor de safaritenten, in het zwembad, bij de pingpong- en voetbaltafel, op de trampoline… Voor de kleinsten is er een speeltent met speelgoed.

Ontdek de omgeving

Wil je graag meer zien van de omgeving? Amy geeft je graag tips voor leuke uitstapjes. Historische dorpjes, steden en kastelen, kajakken op de rivier de Lot of de Dordogne, fietsen, paardrijden… Wat doe jij het liefste? Sluit de dag af met een wijntje onder de Franse sterrenhemel, die op deze donkere plek zonder straatverlichting extra goed te zien is. Indrukwekkend mooi!

Beoordeel en schrijf een recensie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *